JAKÁ JE BUDOUCNOST ZEMĚDĚLSTVÍ? POJĎTE DO NÍ NAHLÉDNOUT. POZNEJTE AQUAPONII NA NAŠEM WEBINÁŘI.ZDRAVÉ REGIONÁLNÍ POTRAVINY. UDRŽITELNÉ ZEMĚDĚLSTVÍ BEZ AGROCHEMIE. ROZUMNÉ SPOJENÍ ODVĚKÝCH PRINCIPŮ PŘÍRODY A MODERNÍCH TECHNOLOGIÍ. TO VŠECHNO JE AQUAPONIE – A MY VÁM TEĎ TO VŠECHNO UKÁŽEME.

WEBINÁŘ PŘÍMO Z NAŠÍ FARMY VYSÍLÁME UŽ ZA:
XDní
XHodin
XXMinut
XXSekund

Zbývá posledních 150 míst z 500

Velkozemědělství v Česku, na Slovensku i jinde
samo sebe připravuje o budoucnost. Bez
ohledů na přírodu, bez vyhlídek na zlepšení.

Nízká produkce kvalitních potravin

Nadměrná spotřeba čisté vody

Likvidace zemědělských ploch

Nadměrné úhyny v rybích chovech

Aquaponie jde mnohem nadějnějším směrem.
Udržitelnou cestou potravinové soběstačnosti.

V době, kdy konvenční zemědělství dohání úbytky úrody takovými prostředky a postupy, které zadělávají na ještě větší krizi, je aquaponie jednou z mála nadějí. Nadějí na naši potravinovou soběstačnost i na náročné uzdravení krajiny, kterou zhusta decimují umělá hnojiva, postřiky a další chemie.

Důvodem, proč tuto naději dává právě aquaponie, je její návrat k přírodě.
Uplatňuje novodobý přístup k prastarým, šetrným principům zemědělství.

Za využití moderních technologií čerpáme z přirozené symbiózy živočichů a rostlin: ryb chovaných v čisté vodě na jedné straně – salátů či bylinek pěstovaných v roztoku biologického hnojiva na straně druhé. Šetříme obří objemy vody i celé hektary půdy, a to bez jakékoli agrochemie. Co víc, v lokálních podmínkách dosahujeme vysoké produkce bezkonkurenčně kvalitních potravin. To všechno po celý rok, nezávisle na počasí.

Tradiční zemědělství za námi už dnes začíná pokulhávat.

ŘEKNEME VÁM O TOM VŠECHNO!

Na webináři o aquaponii rozebereme situaci domácího zemědělství, probereme problémy s kvalitou potravin, se současným stavem půdy i s nedostatkem vody. Popíšeme technologii aquaponie, její hlavní výhody, ale i současná úskalí. Ukážeme vám hobby systémy, s nimiž se do aquaponie můžete pustit v domácím prostředí, i velké velkokapacitní farmy Future Farming, jejíž produkty můžete ochutnat pod značkou Farmia Food. Zblízka se podíváme na samotné potraviny, prozradíme tipy na jejich využití. Samozřejmě i s prostorem na dotazy.

Už příští webinář pořádáme zcela zdarma. Pro hladký průběh je však kapacita omezena.

REZERVUJTE SI SVÉ MÍSTO

TĚŠÍME SE NA VÁS

Jmenuji se Nina Hájková a provedu vás světem aquaponie. Mnoho let se aktivně zajímám o kvalitu života dětí – o jejich potřeby, o jejich zdraví a jejich jídelníček. Proto jsem začala hledat odpovědi na otázky, které si možná kladete také:

  • Jaký je vlastně původ potravin na našem trhu?
  • Jak byly pěstovány? Co vlastně potraviny obsahují?
  • Jakou cestu tyto potraviny urazí, než se dostanou na náš talíř? A co se s nimi během této cesty děje?
  • Proč zahraniční nabídce nedokáže konkurovat domácí zemědělství? Co je tou překážkou?

A tak jsem se setkala právě s aquaponií. Okamžitě mi učarovala nutriční kvalita potravin, která dosahuje vyšších hodnot než BIO, a také skoro nulový dopad na přírodu (až 97% úspora vody oproti konvenčnímu zemědělství).

Bylo mi jasné, že jde o něco velkého. Proto jsem se rozhodla věnovat další roky života tomu, abych aquaponii pomohla na český trh. Vždyť ve světě je již zcela běžným a dlouhodobě osvědčeným způsobem získávání potravin.

A právě to je důvodem, proč vás tímto zvu na bezplatný webinář pro veřejnost. Spolu s předními aquaponiky vám představím, jak vlastně tento způsob zemědělství funguje, co všechno může jednou dokázat a hlavně co dokáže už dnes – jak na profi úrovni, tak i třeba u vás doma.

Připojte se a dozrajte s námi k zásadní změně.

POJĎTE SE MNOU NA FARMU,
KDE SE PÍŠE BUDOUCNOST.

VÍTEJTE VE FUTURE FARMING

PRŮMĚRNĚ VYSAZENO

30 000

SAZENIC TÝDNĚ

USKUTEČNĚNO PŘES

1 000

PROHLÍDEK FAREM

FARMY NA VÍCE NEŽ

12 000

METRECH ČTVEREČNÍCH

ODCHOVÁNO NA

180 000

PSTRUHŮ

MÁTE ZÁJEM O WEBINÁŘ?
TEN PŘÍŠTÍ JE PRO VÁS ZDARMA.

VYSÍLÁME UŽ ZA:
XDní
XHodin
XXMinut
XXSekund
Registrací na tuto akci vyjadřujete souhlas s těmito podmínkami.

Zbývá posledních 150 míst z 500

apartment cog envelope smartphone chart-bars leaf car cross menu funnel linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram